Dubbla saxlyft för bilar under golvet "Trollhättan"
Auf Lager
- Lieferzeit:
- 30 Arbetsdagar
- Versandpreis:
- 199 kr
- Bärkraft: 3500 kg
- Lyfthöjd: 2140 mm
- Egenvikt: 705 kg
- Undergolv med formsättningsram
Beschreibung
Tekniska data
| Lyftkapacitet | 3500 kg |
| Max lyfthöjd | 2140 mm |
| Elanslutning | 230/400 V |
| Åk över höjd | 105 mm |
| Totalvikt | 705 kg |
| Motoreffekt | 2,2 kW |
| Behöver jag en kompressor? | Ja |
| Hur mycket olja behöver jag? | 15 liter |


- Undergolv med formsättningsram
Technische Daten
Technische Daten
| SKU | XX65 |
|---|---|
| EAN-Code | 703.441.952.593 |
| Lieferzeit | 30 Arbetsdagar |
| Shipping Costs | 199 |
| Expressfähig | Nein |
| Tragkraft | 3.500 kg |
| Gesamtgewicht | 1.600 kg |
Lieferumfang
Lieferumfang
1 enhet Fordon dubbel saxlift "Duisburg" galvaniserad XX65
elmotor 230V eller 400V hydraulaggregat
Svensk bruksanvisning och testbok för UVV-godkännande som nedladdning
Faktura med moms visas.
1 uppsättning ståltråg
Olja ingår ej - kan beställas som tillval
Fordon ingår ej i leveransomfattningen