Automatisk 4 pelarlyft "Kiruna"
Auf Lager
- Lieferzeit:
- 5-10 Arbetsdagar
- Versandpreis:
- 990 SEK kr
Beschreibung
Tekniska data
| Lyftkapacitet | 3600 kg |
| Max lyfthöjd | 1987 mm |
| Elanslutning | 230/400 V |
| Totalvikt | 2899 kg |
| Motoreffekt | 2,2 kW |
| Kompressor | Nej |


Automatisk 4 pelarlyft "Kiruna"
Technische Daten
Technische Daten
| SKU | FP28 |
|---|---|
| EAN-Code | 703.441.952.395 |
| Lieferzeit | 5-10 Arbetsdagar |
| Shipping Costs | 990 SEK |
| Expressfähig | Nein |
| Tragkraft | 3.600 kg |
| Gesamtgewicht | 2.899 kg |
Lieferumfang
Lieferumfang
Automatisk 4 pelarlyft "Kiruna"